0
найменувань
0
одиниць
$0.00
сума
Diller Diller
Вибрано 1 товарів
Фільтри
Наявність
USB-Хаб Hoco HB31 4 in 1 (Type-C to 4xUSB3.0) (0.2m) — Придбати в Україні USB-Хаб Hoco HB31 4 in 1 (Type-C to 4xUSB3.0) (0.2m) — Придбати в Україні
В наличии
Докладніше

Відгуки про Hoco Хаби

Hoco Хаби

Молодой китайский бренд появился на рынке в 2009 году и довольно быстро занял свое место в ряду передовых производителей аксессуаров для цифровой техники. Его продукция популярна в более, чем 50 странах мира.

 

Хорошую славу компания снискала, благодаря использованию в производстве новейших технологий, качеству исходных материалов, добросовестной сборке и продуманному дизайну.

 

У нас реально купить usb-c hub Hoco оптом от производителя. Минимальная партия обойдется в 100 американских долларов, но принесет хороший доход.

 

Hoco HUB по оптовым ценам в Украине - магазин Ncase

Как и вся продукция бренда, хаб изготовлен из прочных материалов: корпус из пластика улучшенной формулы, коннектор из металла. Коннектор надежно впаян в тело аксессуара.

 

В компактном картридере Hoco HUB предусмотрены:

  • два слота для карт памяти. Один читает SD-карты, другой - карты TF;
  • аппарат подключается к ноутбуку или смартфону, планшету через разъем USB Type-C, позволяющий проводить скоростную передачу данных.

 

В более продвинутых версиях устройства есть 4 порта, поэтому его охотно выбирают владельцы большого арсенала мобильных устройств.

 

Это небольшое приспособление значительно расширяет возможности хранения информации. Его удобно брать в путешествие, выезжая на природу или проводя семинары и конференции. Поэтому девайс популярен у пользователей. Купить хаб Hoco O-Hub - порадовать постоянных и потенциальных клиентов полезной новинкой. О нем не знают, тем более, что цена Hoco hub привлекательна.Молодий китайський бренд з'явився на ринку в 2009 році і досить швидко зайняв своє місце в ряду передових виробників аксесуарів для цифрової техніки. Його продукція популярна в більш, ніж 50 країнах світу.

 

Хорошу славу компанія здобула, завдяки використанню у виробництві новітніх технологій, якості вихідних матеріалів, добросовісної збірці і продуманому дизайну.

 

У нас реально купити usb-c hub Hoco оптом від виробника. Мінімальна партія обійдеться в 100 американських доларів, але принесе хороший дохід.

 

Hoco HUB за оптовими цінами в Україні - магазин Ncase

Як і вся продукція бренду, хаб виготовлений з міцних матеріалів: корпус із пластику поліпшеною формули, коннектор з металу. Конектор надійно упаяний в тіло аксесуара.

 

У компактному картрідер Hoco HUB передбачені:

  • два слоти для карт пам'яті. Один читає SD-карти, інший - карти TF;
  • апарат підключається до ноутбука або смартфону, планшету через роз'єм USB Type -C, що дозволяє проводити швидкісну передачу даних.

 

У більш просунутих версіях пристрою є 4 порти, тому його охоче вибирають власники великого арсеналу мобільних пристроїв.

 

Це невелике пристосування значно розширює можливості зберігання інформації. Його зручно брати в подорож, виїжджаючи на природу або проводячи семінари і конференції. Тому девайс популярний у користувачів. Купити хаб Hoco O- Hub - порадувати постійних і потенційних клієнтів корисною новинкою. Про нього не знають, тим більше, що ціна Hoco hub приваблива.

Війдіть до особистого кабінету та користуйтеся всіма перевагами сайту
На нашому сайті Ви знайдете різні системи лояльності та ціни, які стануть доступними після авторизації в каталозі та будуть відповідати Вашому обліковому запису.
Вхід