Зареєструйтесь, щоб отримати доступ до цін та замовити оптом
0
найменувань
0
одиниць
$0.00
сума
Diller Diller
Image
Дещо про нашу компанію
Місія
Підвищувати дохідність наших клієнтів, забезпечуючи найбільш стильними позиціями на будь-який смак. Будь першим з нами!
Принципи
якість
продукції
Наша якість підвищує вашу конкурентоспроможність. Бажаємо допомогти вам зміцнити репутацію, масштабуватися та збільшити кількість постійних клієнтів. Тому переглядаємо кожну одиницю товару і не приймаємо навіть найменші дефекти. В нас ви придбаєте продукцію, яка гарантовано отримає позитивні відгуки від ваших клієнтів.
Індикатори

Ми єдині в нашій ніші, у кого є представництво в Китаї. Ця перевага допомагає нам відбирати кращих постачальників та перевіряти якість товару на місці.

Перевіряємо продукцію тричі на наявність дефектів та пошкоджень:

1. Перед відправкою в Китаї.

2. Під час прийому товару на складі в Одесі.

3. Перед відправкою кліенту, коли збираємо замовлення.

Уважні до дефектів, тому не приймаємо більш ніж 30% продукції, що надходить з Китаю. Така принциповість стимулює наших постачальників відправляти нам найбільш якісні товари. Досягли найнижчого відсотка браку на ринку, який складає менш ніж 5%.

Вивчаємо всіх основних постачальників, завдяки чому отримуємо кращі пропозиції та умови. Щомісячно отримуємо відвантаження від більш ніж 300 унікальних експортерів. Регулярно моніторимо ринок в пошуку нових співпраць, щоб запропонувати вам вигідні умови за якістю та ціною.

швидкість та
актуальність
З нами ви завжди будете першим. Ми дотримуємося принципу "Будь першим", тому налагодили бізнес-процеси компанії таким чином, щоб ви першими отримали найбільш актуальну продукцію, першим продали її кінцевому споживачеві. Ми розуміємо, що такий підхід підвищує оборотність товару, а, отже, і ваш прибуток.
Індикатори
70 - 80% замовлень відправляються в день покупки, щоб ви могли продавати актуальні товари якнайшвидше.
Старт продажів у більшості трендових позицій на 10-20 днів раніше, ніж у середньому в галузі. Кожний понеділок о 9:30 пропонуємо вам новинки ринку та оновлення залишків.
Ми збудували свою систему логістики, тому привозимо новий товар у 2 рази швидше. Продукцію, що має сезонний інтерес чи актуальну потребу, відправляємо авіаперельотом. Щоб вона з'явилася на ваших полицях в момент найвищого попиту і раніше, ніж у конкурентів
Ми досягаємо високої швидкості, тому що всі відділи компанії працюють циклічно щотижня. Ви чітко знаєте, коли надходять новинки, коли отримаєте своє замовлення, і коли воно буде на ваших полицях.
сервіс
Сервіс, направлений на комфорт і стабільність. У визначення сервісу ми вкладаємо: швидкість обслуговування, якість товарів, опрацювання зворотнього зв'язку від вас, рівень експертності менеджерів, постійне покращення процесів. Ми досягли системності в усіх аспектах стосовно формування ціни, системи знижок, умов платежів тощо. Завдяки цьому ви завжди чітко розумієте, чого очікувати від співпраці з нами.
Індикатори
Узгоджуємо замовлення і перевіряємо посилки перед відправленням. Пакуємо всі позиціі за порядком у накладній, щоб прискорити вам прийом товару.
Керівництво компанії вивчає ваші пропозиції та зауваження на щотижневих зборах. На їх основі ми удосконалюємо сервіси, щоб зробити співпрацю з нами ще більш вигідною для вас.
Відкриваємо шоуруми, щоб ви змогли подивитися і оцінити товар перед його придбанням. Модернізуємо інтернет-магазин, щоб прискорити і полегшити вам процес замовлення.
умови
співпраці
Гарантійні зобов'язання встановлені для кожної категорії товару, а розстрочка платежів доступна для всіх замовлень. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому надаємо вигідні гарантійні умови на неї. Розуміючи, наскільки важливо для вас оцінити та перевірити кожну одиницю товару перед оплатою, розробили для вас систему розстрочки платежу. Наш графік виплат допоможе вам уникнути накопичування заборгованостей, а також допоможе нам побудувати вигідні та довгострокові стосунки.
Індикатори
Максимальний термін розстрочки складає 3 тижні, що зменшує ваші ризики накопичити залежаний товар і допомагає уникнути будь-яких заборгованостей.
Ви можете повернути будь-який товар протягом 7 днів від дати накладної, якщо він з якихось причин не виправдав ваших сподівань.
Ми надаємо розстрочку платежу за умови певних об'ємів покупок та історії співпраці. Індивідуальні випадки обговорюються з менеджером.
Ви отримуєте гарантію на всю продукцію. Усі терміни та умови оговорено у "правилах повернень" та прикріплюються до кожної видаткової накладної.
системна
ціна
Цінність покупки перевищує її ціну. Прагнемо допомогти вам створити стабільний і масштабовуваний бізнес. Наша система ціноутворення дозволить вам чітко планувати свої витрати на закупівлі. А наше співвідношення ціна/якість допоможе вам зайняти та утримати провідні позиції на ринку, приваблюючи все більше постійних клієнтів.
Індикатори
Будуємо правильні та довгострокові відносини з постачальниками, завдяки чому отримуємо найвигідніші пропозиції з ціни, які пропонуємо і вам.
До формування ціни ставимося системно. Ви чітко розумієте, за що платите і скільки.
Закуповуємо товар у великих обсягах, що дозволяє пропонувати вам конкурентоспроможну ціну за високу якість.
Image
Війдіть до особистого кабінету та користуйтеся всіма перевагами сайту
На нашому сайті Ви знайдете різні системи лояльності та ціни, які стануть доступними після авторизації в каталозі та будуть відповідати Вашому обліковому запису.
Вхід