0
найменувань
0
одиниць
$0.00
сума
Diller Diller
Вибрано 3 товарів
Фільтри
Наявність
Інтерфейс підключення
Довжина
Довжина кабелю
Переходник AUX Hoco UPA20 3.5mm (1m) — Придбати в Україні Переходник AUX Hoco UPA20 3.5mm (1m) — Придбати в Україні
34 моделі
1 дизайн
Переходник AUX Hoco UPA20 3.5mm (1m)
В наличии
Докладніше
Переходник AUX Hoco UPA20 3.5mm (2m) — Придбати в Україні Переходник AUX Hoco UPA20 3.5mm (2m) — Придбати в Україні
34 моделі
1 дизайн
Переходник AUX Hoco UPA20 3.5mm (2m)
Достаточно
Докладніше
Перехідник AUX Hoco LS33 Type-C to 3.5mm — Придбати в Україні Перехідник AUX Hoco LS33 Type-C to 3.5mm — Придбати в Україні
В наличии
Докладніше

Відгуки про AUX от Hoco

AUX от Hoco

Для невеликих острівців торгівлі сучасними аксесуарами для мобільних пристроїв важлива швидка реалізація продукції. З огляду на цю аксіому, ми пропонуємо нашим клієнтам товар з хорошою ліквідністю.

 

До числа подібних виробів відносяться аксесуари китайського бренду Hoco. Вийшовши на світовий ринок в 2009 році, бренд швидко став пізнаваний. Цікавий дизайн, висока якість збірки, надійні вихідні матеріали - ось, що приваблює покупців.

 

Сьогодні вироби молодої компанії на піку популярності. У нас ви маєте можливість придбати кабелі aux від виробника Hoco оптом. Оскільки ми напряму співпрацюємо з виробниками, то немає торговельних накруток. Приймаємо замовлення на невеликі поставки, вартістю від 100 доларів США.

 

Навіть роблячи мінімальне замовлення, отримуєте всю лінійку перехідників aux Hoco для смартфонів Apple з Lightning роз'ємом.

 

Переваги перехідників AUX Hoco

Аудіо-перехідники сьогодні затребувані, особливо автолюбителями, чиї авто оснащені магнітолами старого зразка. Замовити перехідник aux Хоко - забезпечити себе гарною музикою в дорозі. За допомогою цього маленького помічника (довжина шнура між коннекторами становить, в середньому, 60 мм) можна закачані на смартфон популярні треки в хорошій якості.

 

Перехідники Хоко відносяться до виробів преміум-класу:

  • корпус виготовлений з якісного пластика;
  • шнур добре гнеться, приємний на дотик, не ламається;
  • коннектор виконаний з металу, надійно укріплений;
  • місця з'єднання проводу і штекера захищені від зовнішніх пошкоджень.

 

Купити aux кабель Hoco оптом вигідно. Моделі ходові, швидко розкуповуються.

 

Якщо ви погано орієнтуєтеся в продукції цієї марки, зверніться до Центру обслуговування при інтернет-магазині Ncase Менеджери детально розкажуть про продукцію, її особливості і порадять вигідну комплектацію замовлення. Купуйте перехідники Hoco aux , ціна доступна.

Війдіть до особистого кабінету та користуйтеся всіма перевагами сайту
На нашому сайті Ви знайдете різні системи лояльності та ціни, які стануть доступними після авторизації в каталозі та будуть відповідати Вашому обліковому запису.
Вхід