0
найменувань
0
одиниць
$0.00
сума
Diller Diller
Вибрано 5 товарів
Фільтри
Наявність
Вихідний роз'єм
Кабель в комплекті
Матеріал
Потужність

Відгуки про Мережевий зарядний пристрій від Hoco

Мережевий зарядний пристрій від Hoco

Товари китайської компанії Hoco впевнено конкурують зі світовими лідерами з виробництва аксесуарів для мобільних пристроїв. Вся колекція товарів бренду представлена ​​в зручному онлайн-каталозі.

 

Вибрати необхідні товари легко. Якщо виникають питання або сумніви, звертайтеся в нашу службу підтримки. Досвідчені і доброзичливі менеджери допоможуть вибрати ходовий товар для вашого сегмента ринку.

 

Затребуваним продуктом китайського виробника є мережеві зарядні пристрої. У нас можна купити мережевий зарядний пристрій Хоко оптом при невеликих витратах. Вкладіть в вигідний товар лише 100 доларів США. Ваші витрати окупляться швидко.

 

Що приваблює покупця в зарядках Hoco

Споживачі цінують СЗУ для смартфонів Hoco за їх функціональність, тривалий термін служби, ергономічність.

 

Являє собою Hoco СЗУ вилку-адаптер європейського зразка. Вона сумісна з системою електрозабезпечення України. Ми пропонуємо тільки затребувані моделі:

  • укомплектовані фірмовим мережевим шнуром;
  • забезпечують енергією декількох пристроїв одночасно, для чого використовується два USB порту;
  • вихідний струм дорівнює 1,0А 2,4 (2,1) А 3,0А. Можна підібрати пристрій, який буде забезпечувати зарядку в автомобілі не тільки смартфона, але і іншої цифрової техніки.
  • підтримують швидкісну зарядку.

 

Сумісні мережеві зарядні пристрої китайської компанії з усіма сучасними комунікаторами, а також яблучної технікою, що підтримує з'єднання lightning .

 

Ціна Hoco СЗУ порівнянна з якістю товару і доступна середньостатистичному покупцеві. Вибираючи для свого магазину набір виробів Hoco, ви точно не прогадаєте.

 

Сміливо набирайте вказаний на сайті номер, оформляйте замовлення, а ми не підведемо. Товар буде доставлений вчасно і не постраждає при транспортуванні: менеджери чітко контролюють момент упаковки замовлення.

 

Війдіть до особистого кабінету та користуйтеся всіма перевагами сайту
На нашому сайті Ви знайдете різні системи лояльності та ціни, які стануть доступними після авторизації в каталозі та будуть відповідати Вашому обліковому запису.
Вхід