Зареєструйтесь, щоб отримати доступ до цін та замовити оптом
0
найменувань
0
одиниць
$0.00
сума
Diller Diller
Вибрано 7 товарів
Фільтри
Наявність
Виходи
Довжина
Матеріал
Потужність

Кабелі 2 в 1 використовуються для синхронізації смартфона / планшета з комп'ютерними пристроями. А також для його підзарядки від комп'ютера, зовнішнього акумулятора або розетки за допомогою спеціального перехідника.

 

Бувають з наступними роз'ємами:

  • Lightning (для iPhone 5-8 серії, 10, iPad iPod нових версій) - USB;
  • 30 pin - USB типу А (30-контактний док-коннектор підходить для " айфонів " молодшого покоління до 5-ї серії, а також iPad , випущених до 2012 року);
  • Lightning micro USB;
  • USB тип С - USB типу А;
  • Type -C - Type -C;
  • Lightning - Type-C і ін .

 

Кабелі та перехідники в магазині Ncase

У нашому магазині представлений великий асортимент різних аксесуарів і комплектуючих для пристроїв, що працюють на Android і iOS А також адаптери 2 в 1, які підключаються до кабелю, і перехідники 3 в 1 ( мультипортові ) з додатковим портом.

 

Всі комплектуючі сертифіковані, на них видається гарантія. Про кожну модель можна прочитати відгуки і отримати докладну характеристику.

 

Ціна залежить від конфігурації, типу пристрою і виробника. Вартість оригінальних брендових аксесуарів завжди вище. Але деякі бюджетні версії не поступаються за якістю.

 

У Ncase продукція продається тільки оптом з низьким порогом мінімального замовлення. Ми співпрацюємо з великими і дрібними оптовиками.

 

Війдіть до особистого кабінету та користуйтеся всіма перевагами сайту
На нашому сайті Ви знайдете різні системи лояльності та ціни, які стануть доступними після авторизації в каталозі та будуть відповідати Вашому обліковому запису.
Вхід