0
найменувань
0
одиниць
$0.00
сума
Diller Diller
COLLECTION CASE
Colorful Case
Виготовлений з м'якого силікону. Колірна палітра складається з 8 відтінків. Зовнішня поверхня чохла матова з покриттям soft-touch. Усередині покритий тканинної підкладкою. Захищає бічні грані телефону з усіх боків.
Докладніше
Colorful Case
Full Silicone Cover
Колірна палітра складається з 20 відтінків. Виготовлений з щільного силікону завтовшки 1 мм. Зовнішня поверхня чохла матова з покриттям soft-touch. Усередині покритий підкладкою з мікрофібри, включаючи бортики чохла. Захищає бічні грані телефону з усіх боків.
Докладніше
Full Silicone Cover
Shine Case
Оригінальний чохол, який має стильне двоколірне забарвлення з градієнтом і прозору глянцеву поверхню. Виготовлений із гнучкого силікону, оснащений захисними бортиками навколо камери та дисплея, а також посиленими протиударними куточками.
Докладніше
Shine Case
Shell Case
Приємний на дотик матовий чохол із soft-touch покриттям. Виготовлений із екошкіри та силікону. Завдяки магнітній кришці забезпечує захист на 360°, а також складається у підставку для смартфона. Оснащений внутрішньою кишенею для кредитної картки чи візитівок.
Докладніше
Shell Case
Flip Case
Виготовлений зі штучної шкіри і силікону. Чохол забезпечує захист на 360 ° і має функцію підставки. Оснащений всередині відділенням для кредитної картки або візиток. Магніт розподілений по всій поверхні кришки чохла. Зовнішня поверхня чохла матова з покриттям soft-touch. Усередині покритий тканинної підкладкою.
Докладніше
Flip Case
Desire Case with MagSafe
Лаконічний елегантний чохол з міцною задньою панеллю з прозорого пластику та кольоровими силіконовими бортиками. Оснащений магнітом, який покращує фіксацію смартфона на бездротових зарядних пристроях та магнітних тримачах. Металеве оздоблення на кнопках і захисному бортику навколо камери прикрашає аксесуар і підсилює його захисні властивості.
Докладніше
Desire Case with MagSafe
Pure Case
Мінімалістичний прозорий чохол з полікарбонату та силікону. Захищає всі бічні грані смартфона, оснащений захисним бортиком для камери. Глянцевий та приємний на дотик, з ефектними металевими накладками на кнопках.
Докладніше
Pure Case
Dust-Proof
Загартоване скло з коефіцієнтом 9Н за шкалою Мооса захищає дисплей смартфона від пошкоджень. Кришталева прозорість зберігає кольоропередачу та якість зображення на дисплеї пристрою. Спеціальна сітка для динаміка запобігає потраплянню пилу, бруду та вологи. Має глянцеву поверхню, стійку до появи відбитків пальців, завдяки високоякісному олеофобному покриттю.
Докладніше
Dust-Proof
Privacy
Антишпигунська функція скла захищає вміст екрана від несанкціонованого перегляду – дисплей затемнюється, якщо дивитися на нього не під прямим кутом. Має коефіцієнт твердості 9Н за шкалою Мооса і стійке до появи подряпин і потертостей навіть за частого використання гаджета. Динамік закриває сітка, яка захищає його від потрапляння бруду та пилу. Олеофобне покриття робить скло приємним на дотик і запобігає появі слідів від пальців.
Докладніше
Privacy
Війдіть до особистого кабінету та користуйтеся всіма перевагами сайту
На нашому сайті Ви знайдете різні системи лояльності та ціни, які стануть доступними після авторизації в каталозі та будуть відповідати Вашому обліковому запису.
Вхід