0
найменувань
0
одиниць
$0.00
сума
Diller Diller
Вибрано 3 товарів
Фільтри
Наявність
Бренд
Вихідний роз'єм
Матеріал
Потужність
Новинка
АЗП Hoco FM Launcher E67 Fighter 18W (2 USB) — Придбати в Україні АЗП Hoco FM Launcher E67 Fighter 18W (2 USB) — Придбати в Україні
5 моделей
1 дизайн
АЗП Hoco FM Launcher E67 Fighter 18W (2 USB)
Достаточно
Докладніше
Новинка
АЗП Hoco FM Launcher E70 30W (USB + Type-C) — Придбати в Україні АЗП Hoco FM Launcher E70 30W (USB + Type-C) — Придбати в Україні
5 моделей
1 дизайн
АЗП Hoco FM Launcher E70 30W (USB + Type-C)
Достаточно
Докладніше
АЗП Acefast B5 101W (2 Type-C + USB) — Придбати в Україні АЗП Acefast B5 101W (2 Type-C + USB) — Придбати в Україні
Заканчивается
Докладніше

Відгуки про Автомобільні ЗП Оптом

Автомобільні ЗП Оптом

 

АЗП оптом - це можливість заряджати телефон безпосередньо в машині, яка спростила життя великій кількості людей. Бізнесмени, водії, мандрівники і все, чиє життя прив'язане до телефону, отримали можливість бути на зв'язку без екстреного пошуку розетки. Авто зарядка для телефонів - новаторський винахід, який дозволяє заповнити енергію телефонної батареї в будь-який момент, коли це потрібно, наприклад, простоюючи в заторі. Ви ніколи не забудете її вдома і абсолютно незалежні від електромережі. Ось чим пояснюється популярність даного гаджета серед користувачів.

Автозарядка за оптовими цінами в інтернет-магазині Ncase (Одеса)

 
Щоб встановити пристрій, потрібно адаптер для зарядки телефону в салоні автомобіля. Він оснащений USB портом або іншим необхідним роз'ємом, в залежності від марки смартфона. Адаптер поміщається в прикурювач, потім встановлюється зарядка в прикурювач (usb), і кабель підключається до телефону. Сам процес відбувається так само, як від стаціонарної розетки або від комп'ютера.
 
 
 
У нас представлені АЗП для найпопулярніших марок телефонів:
  • Apple;
  • Samsung;
  • Xiaomi;
  • Huawei / Honor;
  • Meizu.
Виробляють їх як "рідні" фірми, розробляючи лінійку не тільки гаджетів, а й аксесуарів до них. А також спеціалізуються виключно на комплектуючих компанії. Вартість такого пристрою невелика. Найпростіша автомобільна зарядка xiaomi обійдеться, наприклад, в районі 300 гривень. І ціна може стрибати в ту чи іншу сторону, залежно від авторитетності виробника і потужності.
 
У нас представлені найбільш відомі виробники, якість яких не викликає сумнівів. Почитайте про них відгуки. Додатково ми даємо гарантію на кожну одиницю товару. Тож за своїх постачальників ми відповідаємо.
 

Умови оптових покупок

 
Ncase - магазин оптовий. Ми працюємо і з дрібним, і з великим оптом. Нашими клієнтами є магазини, магазинчики, торгові точки, інтернет-майданчики. Серед покупців ми раді бачити всіх, хто виконує єдина умова інтернет-магазину, пов'язаного виконанням мінімального замовлення. Інших обмежень немає. За Одесі можлива доставка кур'єрів, в інші міста відправка здійснюється щодня транспортними компаніями.

Часто задаваемые вопросы про Автомобільні ЗП Оптом

Як вибрати автомобільний зарядний пристрій для смартфона?

Який автомобільний зарядний пристрій підходить для ноутбуків?

Які автомобільні зарядні пристрої найкращі?

Війдіть до особистого кабінету та користуйтеся всіма перевагами сайту
На нашому сайті Ви знайдете різні системи лояльності та ціни, які стануть доступними після авторизації в каталозі та будуть відповідати Вашому обліковому запису.
Вхід