0
найменувань
0
одиниць
$0.00
сума
Diller Diller
Вибрано 27 товарів
Фільтри
Наявність
Ємність
Бездротова зарядка
Бренд
Вихідний роз'єм
Вхідний роз'єм
Матеріал
Потужність
Швидка зарядка 1

Відгуки про Портативні ЗП (Power bank) оптом

Портативні ЗП (Power bank) оптом

Оригінальні кабелі AUX / Jack за оптовими цінами 

Компанія Ncase пропонує оптовим покупцям аксесуари для смартфонів і айфонів Тут представлена як оригінальна продукція Apple , так і аналогова відомих виробників аксесуарів Baseus , Hoco , Remax , Totu , зарекомендували себе в світі якісної брендового продукцією.    

 

Портативні зарядні пристрої, іменовані powerbank , стали справжнім порятунком для ділових людей та активних користувачів гаджетами. Сучасні навіть суперпотужні акумулятори смартфонів не витримують активний режим користування, здаючись вже до вечора, а деякі - до обіду. В такому випадку виручає автономний накопичувач енергії, який заряджає телефон або планшет в будь-якому місці в стислі терміни. Це дозволяє цілодобово залишатися на зв'язку навіть в ситуаціях, коли звичайні зарядні пристрої для смартфонів підключити нікуди.

 

Види і відмінності повербанков

Купувати зовнішні накопичувачі енергії слід виключно оригінальні, інакше заявлена потужність буде меншою, а час підзарядки більше. Таке може статися і при несумісності пристроїв. Властивості, на які варто звернути увагу при покупці рowerbank :

  • тип акумулятора - буває двох видів: літій-іонний (циліндричної форми, нагадує звичайну батарейку) і літій-полімерний (прямокутний м'який пакет з електролітом і контактами в металевому корпусі). Ефективність у них однакова. Але другий безпечніше, компактніше, швидше заряджається;
  • ємність - це по суті робоча потужність. Вона вимірюється в mAh і означає те, скільки разів можлива підзарядка. Повербанкі бувають від 3000 до 25000 mAh, але по факту ця цифра до 30% менше, що вказується прямо в інструкції. 3000 mAh підійдуть для того, щоб зарядити телефон на швидку руку. При 10 000 mAh можна зарядити кілька разів смартфон або ж планшет. Для ноутбуків немає сенсу брати менше 25 000. Чим вище ємність, тим краще. Але і ціна вище;
  • кількість портів - зручно, коли їх більше двох, тоді є можливість одночасно заряджати декілька пристроїв. Але ця функція марна при ємності менш 10 000 mAh. 3 USB - велика рідкість;
  • матеріал - пластик або алюміній, може мати також приємну на дотик силіконову поверхню. Але це естетичні моменти, які не впливають на функціональність. Пластик легше за вагою і дозволяє експериментувати з формами.

 

Портативні зарядні пристрої оптом в Ncase

Ncase - інтернет-магазин аксесуарів для різного виду техніки з відмінними цінами, гарантією на весь товар і величезним вибором. У нас купити power bank оптом можна всіх існуючих видів - від бюджетних до найпотужніших. З максимальною підбіркою виробників.

 

Пропонуються повер банк оптом відрізняє не тільки гарантовано висока якість і доступна вартість. Але і зовсім чумна добірка пристроїв, виконаних в цікавому нетривіальною дизайні - від покемонів до Дарт Вейдера , стилізовані під жіноче кишенькове дзеркало або шоколадки. Вони розбавляють класичні стримані вироби, які також представлені у великій кількості. Замовити у нас можна і чохли-акумулятори для бездротової підзарядки смартфонів.

 

Купуйте power bank оптом (Одеса і вся Україна) з доставкою будь-яким зручним способом. А ми гарантуємо виключно позитивні відгуки про продукцію.

Часті питання про Портативні ЗП (Power bank) оптом

Чи можна провозити power bank у літаку?

Мало з яким смартфоном можна цілий день гуляти, ходити на екскурсії, знімати фото та відео, користуватися картами та перекладачем. Найємніший гаджет розрядиться рано чи пізно. Щоб не опинитися без зв'язку та навігації в чужому місті, туристи беруть із собою портативні батареї, але авіакомпанії ставлять жорсткі обмеження на їхнє провезення в літаку задля безпеки пасажирів та екіпажу. Якщо коротко, провозити портативну батарею з собою в літаку можна.
 
Розбираємось, що потрібно зробити, щоб взяти power bank у політ і не розлучитися з ним під час огляду:
 
1) Зовнішній акумулятор провозиться лише у ручній поклажі. Його не можна здати в багаж, тому що у разі вибуху або спалаху аварійна ситуація залишиться непоміченою.
2) Ємність та потужність повербанку повинні відповідати правилам безпеки. Директива Міжнародної Організації Громадянської Авіації, що стосується літій-іонних батарей, має рекомендаційний характер, тому точні цифри можуть відрізнятися залежно від авіакомпанії - їх слід уточнити у службі підтримки перед підготовкою до польоту. Але, загалом, можна орієнтуватися на потужність не вище, ніж 100 Вт/ч і ємність, що не перевищує 32000 мАг. Щоб дізнатися потужність вашої портативної батареї, потрібно перемножити значення ємності та вихідної напруги пристрою, не забуваючи переводити дольові одиниці виміру в цілі. Так, потужність повербанка ємністю 20000 мАг і вихідною напругою 5 В становитиме 100 Вт/год.
3) Дані характеристики повинні міститися у маркуванні виробника, нанесеному на саму батарею, а не тільки на упаковку. Якщо маркування відсутнє або стерлося, зарядний пристрій може не пройти перевірку безпеки.
4) Кількість. Як правило, в ручній поклажі можна провезти не більше 2 портативних батарей на людину.

Яка ємність має бути в повербанка?

Місткість портативних батарей варіюється від 2600 мАг до 30000 мАг і прямо пропорційна розмірам та ціні зарядного пристрою. Якщо ви хочете просто підтримати працездатність свого смартфона та бути на зв'язку, вам вистачить мінімальних обсягів. Для тих, кому потрібно заряджати кілька пристроїв відразу (наприклад, смартфон і навушники), рекомендуються більш ємні power bank, наприклад, 10000 мАг. А якщо ви плануєте зарядити від портативної батареї ноутбук, доведеться придбати акумулятор ємністю 20000-30000 мАг.

Як вибрати повербанк?

Крім ємності, існують такі додаткові параметри, які допоможуть вам вибрати найбільш зручну та функціональну портативну батарею:
 
1) Вихідна потужність заряджання. Від неї залежить, наскільки ефективно заряджатимуться енергоємні гаджети, наприклад, ноутбуки.
2) Підтримка швидкого заряджання. Впливає на швидкість заряджання.
3) Наявність LED-індикатора, що показує, що пристрій успішно заряджається.
4) Індикатор рівня заряду самої портативної батареї, щоб у найвідповідальніший момент не виявити, що повербанк розрядився.
5) Підтримка магнітної фіксації - актуально, перш за все, для невеликих батарей, які використовуються з iPhone 12 та iPhone 13. Їх можна зафіксувати на задній панелі гаджета завдяки наявності MagSafe.
6) Підтримка бездротової зарядки – зручна фішка для сучасних повербанків.
7) Роз'єми. Повинні бути сумісні з зарядним кабелем, інакше ви не зможете підключити гаджет до акумулятора.
Війдіть до особистого кабінету та користуйтеся всіма перевагами сайту
На нашому сайті Ви знайдете різні системи лояльності та ціни, які стануть доступними після авторизації в каталозі та будуть відповідати Вашому обліковому запису.
Вхід