0
найменувань
0
одиниць
$0.00
сума
Diller Diller

Захисне скло FULL SCREEN ACHILLES iPhone 12/12 Pro

Артикул: 32407
В наявності
Всі характеристики
Бренд: Achilles
Модель пристрою: iPhone 12/12 Pro
Виробник пристрою: Apple
Упаковка: В упаковці
З сітчастим динаміком: Так
Тип пристрою: Смартфон
Тип продукту: Скло
Формат: Повноекранні 3D
Особливості: Загартовані
Тип скла: Full Screen
Основні характеристики:

- в упаковці;
- сітка для захисту динаміка;
- високоякісне олеофобне покриття;
- рівень твердості 9Н;
- кристальна прозорість;
- антибактеріальне покриття;
- 3D-заокруглення граней.

Захисне скло FULL SCREEN ACHILLES призначене для смартфонів Apple. Воно повністю закриває поверхню екрана та запобігає ризику його пошкодження.
Виготовляється на високотехнологічній фабриці в Китаї для ринку Японії та проходить ретельну багаторівневу перевірку якості.

МІЦНІСТЬ

Це загартоване скло, яке має високий рівень твердості — 9H; завдяки йому навіть при частому використанні пристрою на екрані не буде подряпин та інших пошкоджень.

ОЛЕОФОБНЕ ПОКРИТТЯ

Високоякісне олеофобне покриття Optool від компанії Daikin допомагає уникнути появи плям і відбитків пальців на поверхні екрана та покращує ковзання по ньому. Покриття є зносостійким: його ресурс використання становить близько 10000 свайпів.

ПРОСТА УСТАНОВКА

Якісна клейова основа допомагає встановити скло на екран самостійно та без зайвих зусиль. В комплект входять: стікер для видалення пилу, волога серветка та мікрофібра, за допомогою яких можна очистити дисплей перед установкою.

ЯКІСТЬ

Всі стекла проходять багатоетапну перевірку якості та відповідності заявленим характеристикам. Завдяки цьому вони мають найнижчий відсоток браку на ринку.
Повернутись до каталогу Мобільні аксесуари оптом на ncase.ua
Війдіть до особистого кабінету та користуйтеся всіма перевагами сайту
На нашому сайті Ви знайдете різні системи лояльності та ціни, які стануть доступними після авторизації в каталозі та будуть відповідати Вашому обліковому запису.
Вхід