0
найменувань
0
одиниць
$0.00
сума
Diller Diller
Бренды

Найбільш актуальні торгові марки з гарантією якості та оптимальною ціною.

ACHILLES - бренд преміальних захисних стекол для останніх поколінь смартфонів Apple. Виробляються відповідно до японських стандартів якості і проходять багаторівневу перевірку. 
 
Зосередившись на обмеженому списку моделей, виробник зміг максимально поліпшити конструкцію і характеристики скла, досягнувши чудових функціональних показників: рівень твердості 9Н, збереження чутливості сенсора і кольоропередачі екрана на 100%, олеофобне покриття витримує 10000 свайпів. 
PIXEL - бренд стекол Full Screen, що доступні для смартфонів Apple і мають найкращі технічні характеристики в категорії захисних аксесуарів середнього цінового сегмента. 
 
Кожне скло PIXEL має 4D-округлення кутів і бічних граней, коефіцієнт твердості 9Н і функцію антивідблиск.
Proove - український бренд нового покоління персонального електротранспорту.
 
Назва Proove з'явилося з скорочення фрази "Product with love", якій компанія позначила прагнення зробити пересування в міському середовищі більш комфортним, розробляючи, виробляючи і популяризуючи екологічно чисті транспортні засоби.
 
Всього за рік існування продукція Proove увійшла в топ українського електротранспорту за версією найбільших мережевих рітейлерів.
Бренд технічних аксесуарів і гаджетів, створений китайською компанією Shenzhen Times Innovation Technology Co. Ltd. в 2011 році.
 
Назва Baseus - скорочення від фрази "Base on user", яка є слоганом бренду і означає, що всі розробки компанії орієнтовані на позитивний досвід користувачів.
 
Власна інженерна лабораторія тестує якість кожного продукту, розробляє дизайнерські рішення та інновації. Сертифікація Baseus Laboratory гарантує високі характеристики і функціональність виробу.
 
Продукція бренду поєднує естетичне оформлення, ергономічність і прогресивні технології, завдяки чому користується попитом в 180 країнах.
Hoco - мультікатегорійний бренд, створений в 2009 році компанією Hoco Technology (HongKong) Co., Ltd. Асортимент включає зарядні пристрої та кабелі, аксесуари для смартфонів і транспортних засобів, аудіотехніку, товари для дому та офісу.
 
Концепція компанії - об'єднати функціональність і практичний дизайн, створюючи прості і зручні продукти з перевіреною якістю та доступною ціною.
Acefast є торговою маркою компанії Shenzhen Houshuxia Technology Co., Ltd, заснованої у 2020 році. Компанія називає своєю місією покращення загальносвітового бачення брендової споживчої електроніки з Китаю та зосереджена на дослідженні, розробці, дизайні та реалізації інтелектуальної електронної та цифрової техніки.
 
Назва складається з двох слів: "Ace" - "першокласний" та "Fast" - "швидкість", щоб підкреслити якість продукції та швидку інтеграцію нових технологій.
 
Ncase — ексклюзивний дистриб'ютор Acefast, що забезпечує споживачів високостандартизованими продуктами в Україні та за її межами.
Blade Screen Protection - бренд інноваційних рішень для захисту мобільних гаджетів, заснований в 2017 році. 
 
Перші продукти бренду були представлені в 2018 році: ультраміцні захисні стекла з повним клейовим покриттям і плівки зі скляним напиленням, що поєднують міцність і гнучкість. 
 
У 2020 році був створений плоттер Blade - проривне технологічне рішення, що дозволяє роздрібним точкам вирізати захисні плівки на місці, за запитом клієнта і для конкретної моделі його пристрою. 
 
Закуповуючи витратні матеріали для друку заготовлених плівок, власники бізнесів змогли оптимізувати свої витрати і позбутися збитків через непродані залишки, а функціональні характеристики гідрогелевих плівок для плоттера сприяли підвищенню продажів в цій товарній категорії.
WAVE - бренд естетичних і захисних аксесуарів для смартфонів, створений, щоб надати користувачеві широкий асортимент стильних позицій з гарантованою якістю.
 
Слоган бренду "Every time better" підкреслює прагнення до розвитку і вдосконалення, вираженого в розробці нових дизайнів, поява нових товарних категорій в каталозі і розширення модельного ряду, включаючи всі актуальні моделі гаджетів Apple і Android.

Choetech — бренд електронних пристроїв та аксесуарів для них, заснований у 2012 році. Спеціалізується на зарядних пристроях, особливо фокусуючись на бездротових технологіях і сонячній енергії.

 

Філософія бренду заключається в створенні продуктів і технологій, які не лише будуть легко сумісні з образом життя будь-якої людини, але і зроблять свій внесок у захист довкілля. Поєднуючи цей підхід із вимогливістю до якості й ергономічності кожного виробу, Choetech успішно лідирує на ринку та в серцях споживачів, продавши вже понад 200 мільйонів бездротових зарядних пристроїв і постачаючи товар дистриб’юторам у 80 країнах.

WiWU - бренд аксесуарів для подорожей і мобільних гаджетів, створений в 2011 році під девізом "Розроблено для мобільного стилю життя".
 
Назва виведено із заголовних букв "Warm, Unique, Inspire" ( "Теплий, Унікальний, Надихаючий") і відображає концепцію бренду - орієнтованість на людину, відображення його індивідуальності і натхнення.
 
Серед аксесуарів WiWU - дорожні і повсякденні сумки, сумки для ноутбуків, чохли для ноутбуків, смартфонів і планшетів, а також мережеві та автомобільні зарядні пристрої, адаптери, USB-хаби, тримачі для гаджетів і інші продукти, розроблені для сучасного і активного споживача.

WXD - марка чохлів, які виробляються в Китаї. Вони є вибором споживачів, які шукають базові аксесуари для захисту смартфона, оскільки виготовляються з прозорого силікону для широкого модельного ряду (iPhone, Samsung, Xiaomi, OPPO, Huawei) і відрізняються низькою ціною.

SkinArma - ультрасучасний бренд, натхненний японською культурою і токійським молодіжним вуличним стилем Харадзюку.
 
Зосереджений на виробництві аксесуарів, які поєднують яскравий і самобутній дизайн, висококласні матеріали і преміальну якість виготовлення. Виразний стиль чохлів SkinArma завоював любов шанувальників в Китаї, Японії, Тайвані та інших країнах, і особливо популярний серед власників гаджетів Apple.
Lovely Stream - бренд світлодіодних освітлювальних приладів для професійного і побутового використання.
 
Ключовим продуктом є кільцеві LED-лампи, розроблені для створення якісного освітлення в повсякденних і студійних умовах. Вони широко використовуються фотографами, контент-мейкерами та б'юті-фахівцями, так як забезпечують рівномірне світло з можливістю регулювання температури, інтенсивності та кольору, не дають нагріву, відблисків і мерехтіння, прості і зручні у використанні.
 
Всі лампи Lovely Stream мають RGB-режим, функцію світлових ефектів і поставляються в максимально повній комплектації, яка передбачає всі потреби користувача.
Dux Ducis - бренд китайської компанії Dux Ducis Technology Co., Ltd, що базується в Шеньчжені. Компанія є одним з лідерів в КНР в області розробки, виробництва і продажів аксесуарів для цифрових пристроїв. Щорічно Dux Ducis випускає більше 50 мільйонів одиниць продукції, представленої в 30 країнах Європи, Північної Америки та інших регіонів.
 
Ключовим напрямком виробництва є естетичні аксесуари: чохли для мобільних гаджетів Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Lenovo і т.д.
 
Відмітна особливість продукції Dux Ducis - поєднання довговічності і елегантного дизайну з доступною ціною.
The Bling World - бренд естетичних мобільних аксесуарів класу люкс, створений в 2010 році. Ключовим напрямком виробництва є чохли для iPhone і AirPods, а також ремінці для Apple Watch.
 
Відмітна особливість Bling World - кожен виріб покрито кристалічною інкрустацією. Яскравий і розкішний стиль аксесуарів в поєднанні з якістю виготовлення і довговічністю забезпечив їм всесвітню популярність - продукція компанії доступна в США, Австралії, країнах Європи та Південної Америки.
Війдіть до особистого кабінету та користуйтеся всіма перевагами сайту
На нашому сайті Ви знайдете різні системи лояльності та ціни, які стануть доступними після авторизації в каталозі та будуть відповідати Вашому обліковому запису.
Вхід