0
найменувань
0
одиниць
$0.00
сума
Diller Diller
Вибрано 2 товарів
Фільтри
Наявність
Переходник Hoco UA21 Origin Type-C to VGA — Придбати в Україні Переходник Hoco UA21 Origin Type-C to VGA — Придбати в Україні
12 моделей
1 дизайн
Переходник Hoco UA21 Origin Type-C to VGA
Достаточно
Докладніше

Відгуки про Hoco OTG оптом

Hoco OTG оптом

Якщо ваша точка продажів знаходиться поруч з навчальним закладом або великим бізнес-центром, то ви напевно часто зустрічаєтеся з питанням від покупців про наявність Хоко OTG, і його ціною, адже останнім часом це затребуваний товар. Тому якщо у вас в асортименті немає подібних аксесуарів, то ви просто-напросто втрачаєте прибуток і допомагаєте заробляти конкурентам.

 

Щоб такого не відбувалося, досить лише замовити адаптер Hoco OTG від виробника невеликою партією на сайті Ncase Портал працює виключно з оптовими і дрібнооптовими замовниками по зручній системі. Мінімальні суми замовлень стартують від 100 американських доларів.

 

Що ми можемо запропонувати - OTG перехідники Hoco за оптовими цінами 

Завдяки тому, що у нас є свій відділ постачання в Китаї, ми надаємо клієнтам великий асортимент перевірених товарів з хорошими характеристиками. Найпопулярнішими є:

  • компактні перехідники в класичному дизайні;
  • OTG у вигляді брелока, який зручно носити з собою;
  • універсальний кабель золотистого відтінку в міцної тканинної оплітці;
  • мікроадаптер посиленої конструкції.

 

Виникли питання, які необхідно задати живому консультанту -напішіте нам в чат або зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, і ми допоможемо вам розібратися з усіма тонкощами в придбанні OTG перехідника Hoco оптом.

 

Ncase : вигоди і переваги для наших партнерів

Якщо хочете купити кабель USB OTG Hoco за оптовими цінами в нашому інтернет-магазині, то перед оформленням замовлення ознайомтеся з простими, але дуже важливими принципами, яким ми слідуємо під час роботи.

 

Поставляємо тільки якісні товари, що пройшли необхідні перевірки, оперативно обробляємо надійшли замовлення, при необхідності надаємо консалтингові послуги, відкриті до отримання скарг і пропозицій про функціонування нашого відділу.

 

Залишилися незрозумілі моменти - зв'яжіться з нами, і ми розберемо їх разом !

Війдіть до особистого кабінету та користуйтеся всіма перевагами сайту
На нашому сайті Ви знайдете різні системи лояльності та ціни, які стануть доступними після авторизації в каталозі та будуть відповідати Вашому обліковому запису.
Вхід